Beyonce turnedeyken annesinin evine girdiler: Tina Knowles şokta!

Ünlü şarkıcı Beyonce, dünya turnesi kapsamında konserdeyken annesi Tina Knowles'ın evine hırsız girdi. Moda tasarımcısı Knowles'ın değeri 1 milyon dolardan fazla olan nakit ve mücevheri çalındı. Videolu kanıt arayan polis, Knowles'ın komşularıyla konuşuyor.

MAGAZİN 10.07.2023, 11:08 Hakan Öksüz
Beyonce turnedeyken annesinin evine girdiler: Tina Knowles şokta!

ABD'li dünya yıldızı Beyonce'nin "Renaissance" isimli dünya turnesi, 1 Ekim'e kadar devam edecek. Turne kapsamında birçok ülkede sahneye çıkacak olan 41 yaşındaki ünlü şarkıcı, hayranlarına unutulmaz dakikalar yaşatacak.

Nakit ve mücevherlerle dolu kasayı çaldılar

Pop yıldızının turnede olduğu sırada annesinin başına korkunç bir şey geldi. Ünlü şarkıcının moda tasarımcısı olan annesi Tina Knowles'ın Los Angeles'ta bulunan evine hırsız girdi. 69 yaşındaki moda tasarıcısının nakit ve mücevherlerinin içinde bulunduğu kasayı çalan hırsızlar, kayıplara karıştı.

Kasanın içindekilerin değeri 1 milyon dolardan fazlaydı

Çalınan nakit ve mücevherlerin değerinin 1 milyon dolardan fazla olduğu kaydedildi. Önceki hafta çarşamba sabahı kasanın yerinde olmadığını gören Tina Knowles, durumu polise bildirdi. Hırsızların eve nasıl girip de kasayı çaldıkları araştırılıyor. 

Videolu delil aranıyor

Polis ekiplerinin çalışmalarında şimdiye kadar sonuç alınamadı. Hırsızların kasayla birlikte kaçtıkları anlara ilişkin videolu delil aranıyor. Knowles'ın komşularıyla konuşan ekipler, kasanın izini sürüyor.

Tina Knowles, Beyonce ve Jay-Z'nin serveti dudak uçuklattı

"Miss Tina by Tina Knowles" ve "House of Deréon" isimli markaların sahibi olan Tina Knowles'ın servetinin 25 milyon dolar olduğu düşünülüyor. Forbes verilerine göre Beyonce 540 milyon dolar, rapçi eşi Jay-Z ise 2,5 milyar dolarlık servete sahip.

Yorumlar (0)