Bergüzar Korel'in ablasından sert sözler: "Annem kardeşi kardeşe kırdırdı!"

Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel'in Amerika'da temizlik yaptığını açıklaması olay yaratmıştı. Zeynep Korel annesi Hülya Darcan'la ilişkisi ve çocukluğunu anlattı.

MAGAZİN 31.10.2019, 12:05
Bergüzar Korel'in ablasından sert sözler: "Annem kardeşi kardeşe kırdırdı!"

Katıldığı programda çocukluk günleriyle ilgili konuşan Zeynep Korel; yaptığı açıklamaların nedenini, annesi Hülya Darcan ve babası Tanju Korel'le olan ilişkisini, çocukluğunda yaşadığı travmaları Sabah'tan Tuğba Kalçık'a anlattı:

Zeynep Korel, "Kardeşiniz Bergüzar Korel'le ilişkiniz nasıldı?" sorusuna "Onun doğmasını o kadar çok istedim ki... Doğduğu andan itibaren hep ona karşı büyük bir sorumluluk hissettim. Bana "Küçük anne" derdi. Çok düşkündüm ona. Hep koruyup kollamaya çalışırdım onu. Şimdi bakıyorum da "Benim kız kardeşim bu olamaz" diyorum. Bergüzar ünlü olduktan sonra bambaşka biri oldu. O eski, benim üstüne titrediğim insanın yerini bambaşka biri aldı. Artık onu tanıyamıyorum." yanıtını verdi.

"ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BENİ UÇURUMDAN AŞAĞI ATTI!"

"Şimdi geriye dönüp baktığınızda "Keşke hiç konuşmasaydım" diyor musunuz?"sorusuna ise şu yanıtı verdi:

"Hayır. İyi ki de konuşmuşum. Herkesin gerçek yüzünü gördüm. "Annem beni mi yoksa kardeşimi mi daha çok seviyor?" diye sorardım. Cevabını aldım. Annem ve kız kardeşim beni uçurumdan aşağı attı. Beni yaşarken öldürdüler. Annem beni engelledi her yerden. Yok saydı. Sormadı bile "Açıklamalar doğru mu?" diye. Demek ki onlar için zaten yokmuşum. Kardeşi kardeşe kırdırdı. Bergüzar "Ben ona para yardımında bulunmuyorum" diyebilirdi. Çevresindeki yalaka takımının belaltı vuruşlarına müsaade etti. Benim tüm özel yaşamım televizyon kanallarında yalan, yanlış şekilde ifşa edilirken ikisi de neredeydi? Hadi beni düşünmediler, o çok kıymet verdikleri 'Korel' soyadını da mı düşünmediler? Eğer vicdanları varsa doğruyu söylerler."

Yorumlar (0)
13
açık