Beren Saat’ten veda gibi mesaj!

Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti için uzun süredir ayrılık dedikoduları dönüyor. Ünlü oyuncu Beren Saat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla iyice kafaları karıştırdı.

Beren Saat’ten veda gibi mesaj!

Ünlü oyuncu Beren Saat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla bir süredir gündemi meşgul ediyordu. Saat’in hayatını kaybeden eski sevgili hakkında paylaşımlarda bulunması, eşi Kenan Doğulu ile arasının bozulduğu ve ayrılacakları yönündeki iddiaları güçlendiriyordu.

Saat, eşinin doğum günü ile ilgili yaptığı bir paylaşımla takipçilerinin kafasını iyice karıştırdı.

 “MASUMİYETİNİ KAYBETTİN”

Ben oyun arkadaşımı buldum galiba dedim bir akşam, gözlerin parlayarak baktın. Gece gitar sesiyle uyandım; bir şarkıya başlamıştın, büyülendim. Biz o şarkıyı beraber bitirirken, aşk şarkısı olduk. Birbirimizin yaralarını öptükçe can arkadaşı olduk. Yaydığımız aşk enerjisiyle çevremizde iklim değişikliğine sebep olduk ve beraber ne eğlendik. Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı, yol arkadaşımı… Bir yerlerin kapısında el ele çekilmiş naylon fotoğraflarımızı aşk sananlar için bunlar, arkadaşlarımızın gözünden hesapsızca biz işte. Ne zaman boşanacaksınız diyorlar sürekli; güvenmek, bağlanmak, bağışlamak, vazgeçmek bütün bu ağır duygusal süreci hiç merak eden yok.

“TABİ Kİ YENİ ŞARKILAR YAZACAKSIN”

Boşanmak isin en kolay kısmı, ben evlenmeye de görece az hevesli taraftım zaten. Benim için esas olan hep aşktı, aşktır! Bir yastıkta kocamak mı, beraber ölmek mi insanların bir aşkı başarmaktan anladığı bilemiyorum. Oysa sen, ben, baba'nın gitarı bir yatağın içinde; sonsuz zamanın durakladığı, ömrün tamamlandığı yüzyıllar yaşadık. Bu demode romantizmde ortağım olduğun için teşekkür ederim. Sen tabi ki yeni şarkılar yazacaksın. Artık içimde ne öfke, ne en ufak bir pişmanlık; her damla gözyaşıma ziyadesiyle değdin. İyi ki doğdun da, sana aşık oldum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER