Barbie'den servet kazanan Margot Robbie yanıtladı: Parasını nereye harcayacak?

Barbie'nin başrol oyuncusu ve yapımcısı Margot Robbie, yılın en çok gişe hasılatı elde eden filmi sayesinde servet sahibi oldu. 33 yaşındaki oyuncu, parayı nereye harcayacağına dair gelen soruya cevap verdi.

MAGAZİN 20.11.2023, 10:54 20.11.2023, 11:25 Hakan Öksüz
Barbie'den servet kazanan Margot Robbie yanıtladı: Parasını nereye harcayacak?

Margot Robbie, Ryan Gosling, Will Ferrell ve Emma Mackey gibi oyuncuların yer aldığı "Barbie" filmi, gişeyi sallamıştı. Aynı gün gösterime giren Christopher Nolan'ın Oppenheimer filmini gişede geçen Barbie, haftalarca gündemde kalmıştı.

Margot Robbie, 50 milyon doları cebine koydu

Barbie filminin Avustralyalı başrol oyuncusu Margot Robbie, gişe başarısı nedeniyle önemli bir kazancın sahibi oldu. Yaklaşık 50 milyon doları cebine koyan 33 yaşındaki oyuncu, Barbie'den kazandığı parayı nereye harcayacağına ilişkin soruya yanıt verdi.

"Kardeşlerim, onlara ne zaman ev alacağımı sorup duruyor"

Filmin başrolünde yer almasının yanı sıra aynı zamanda yapımcısı da olan Margot Robbie, eşi Tom Ackerley ile beraber verdiği röportajda, "Şu ana kadar çılgın bir harcama yaptığım söylenemez. Kardeşlerim, onlara ne zaman ev alacağımı sorup duruyor." dedi. 

Tom Ackerley ise eşinin bu konuşması üzerine, "Birkaç pembe Ferrari'ye ne dersin?" ifadesini kullandı.

1 milyar dolardan fazla hasılat

21 Temmuz'da beyazperdeye çıkan Barbie filmi, 1 milyar dolardan fazla hasılat elde etti. 2023'ün gelir şampiyonu filmi olan Barbie'nin yönetmeni Greta Gerwig tarihe geçti.Yönetmen Gerwig, "en fazla açılış hasılatı kazanan kadın yönetmen" oldu.

Yorumlar (0)