Atilla Taş'tan Sever'e 'fasulye' eleştirisi

Şarkıcı Atilla Taş, "Fasulye pahalıysa yemeyeceksin, ucuz sebze yiyeceksin" diyen Seray Sever'i yerden yere vurdu.

MAGAZİN 26.07.2019, 21:08 28.07.2019, 10:14
Atilla Taş'tan Sever'e 'fasulye' eleştirisi

TV8 ekranlarında Hakan Hatipoğlu'nun sunduğu 'Gel Yazın Konuşalım' adlı programda yorumculuk yapan Seray Sever'in söyledikleri tartışma yarattı.

"İNSANLARIN YANINDA BOMBALAR PATLAMIYOR"

Programda Hakan Hatipoğlu "İnsanların hayatları zor; ekonomik problem çeken var nasıl gülsün bu insan" deyince Sever şunları söyledi: "

"Şöyle gülsün bu insan; en azından yukarıda savaş uçakları uçmuyor, bombalar patlamıyor. Yanında insanlar ölmüyor. Vatanındasın birazcık da şükretmeyi bilmesi lazım... En azından sağlıklısın. Çalışırsın kazanırsın; millet işi de beğenmiyor. O ucuz bu pahalı; üretirsin kardeşim!"

Sözlerini "Fasulye pahalı! Pahalıysa pahalı ne yapacaksın fasulye yemeyeceksin o zaman ucuz sebze yiyeceksin" şeklinde bitiren Sever'e, Atilla Taş sert tepki gösterdi.

"MİLLET AÇ AÇ"

Taş Twitter hesabından "Seray Sever bu ne bilmişlik yahu! Misafir çocuğu gibisin çimdiklik. Bomba düşmedi diye sevinelim mi? Millet aç aç! Senin gibi tuzu kuru değil herkesin. Sırça köşklerinizden bakınca öyle mi görünüyor ülke? Bir bitmediniz arkadaş yahu!" açıklaasını yaptı.

Yorumlar (0)
32
parçalı az bulutlu