Arka Sokaklar dizisi ile tanının Boğaç Aksoy: “Toparlıyorum” 

Arka Sokaklar dizisindeki “Volkan” karakteri ile tanının Boğaç Aksoy, kanser tedavisi hakkında bilgi verdi. 

MAGAZİN 06.06.2021, 14:04 07.06.2021, 09:01 Başak Çetin
Arka Sokaklar dizisi ile tanının Boğaç Aksoy: “Toparlıyorum” 

Ekranların sevilen ve en uzun soluklu dizilerinden olan Arka Sokaklar’da “Volkan” karakterini canlandırırken lenf kanserine yakalandığını öğrenen genç oyuncu Boğaç Aksoy, sosyal medya hesabından paylaştığı cümleler ile rahatsızlığını duyurmuştu:

“Sevgili dostlarım, Maalesef uzun zamandır sizinle değilim. Üzülerek söylemek zorundayım ki lenfomaya yakalandım. Bir süre aranızda olmayacağım. En kısa zamanda ayağa kalkmak için her şeyi yapıyorum. Siz de dualarınızı eksik etmeyin. Aramalarınıza ve mesajlarınıza dönemeyebilirim, beni affedin.” Sosyal medyadan bilgi verdi

Sosyal medya hesabından paylaştığı şapkalı fotoğraf altına yazdığı cümlelerle durumu hakkında bilgi veren Aksoy, “Uzun süredir evdeyim, saçları kaybettim ve şapkayla kamufle ediyorum. Kemoterapiler zor geçiyor, ikinci kemoterapi bitti. 15 Haziran’da ise üçüncüsü var. Bazen ağrılarım dayanılmak olabilir ama sonra toparlıyorum. Her şey yolunda ve ben iyileşmeye devam ediyorum. Attığınız mesajlar ve dualarınız için teşekkür ederim.”  

Yorumlar (0)
19
açık