Aleyna Tilki'den "Ben yersiz olmak istiyorum" paylaşımı!

Sosyal medya hesaplarını oldukça aktif kullanan ünlüler arasında yer alan Aleyna Tilki, yapmış olduğu paylaşımla gündemde yer aldı.

MAGAZİN 29.10.2019, 21:25 29.10.2019, 21:29
Aleyna Tilki'den "Ben yersiz olmak istiyorum" paylaşımı!

Amerika'ya yerleşen Aleyna Tilki, sosyal medyadaki paylaşımları ve gazetecilere vermiş olduğu röportajlarla daima gündemde kalmaya devam ediyor.

Genç şarkıcı, Instagram'dan 'Burası benim evim değil' sözleriyle başladığı ve devamında da dikkat çeken cümlelerin yer aldığı bir paylaşımda bulundu. Tilki'nin bu paylaşımına 1 saat içinde 60 binin üzerinde beğeni geldi.

İşte Aleyna Tilki'nin Instagram'dan yaptığı paylaşım şu şekilde:

Burası benim evim değil.Burası hiçkimsenin evi.Kimseye ait olmayanAma anahtarı benim elimde kalan...Bana kalan,başıma kalan... Uzaklaşmak istediğim amaKalmak zorunda kaldığım yer burası...Benim sahip olmadığım ama bana sahip çıkan ev...Loş,toprak kahverengisi mobilyalı ve tozlu... Eskitilmiş bir ev...Bu evde olan tozları ancak ben silersem kaldırabilirim kiri,bir başkası yardım edemez.Ama ben tozlara ve eskimiş şeylere mi köleyim yani?Onları güzelleştirmek mi benim misyonum?Yani Hepiniz eskittiniz dünyayı,Beni de mi eskitmek amacınız?Anahtarları ortalıkta bırakıyorum Yer aşkıyla tutuşanlar alsın.

Ben yersiz olmak istiyorum.-A.Tilki
 

Yorumlar (0)
15
az bulutlu