Akasya Asıltürkmen: Böyle bir acı yok!

Kaşlarını kaldırtma operasyonu geçiren oyuncu Akasya Asıltürkmen, çok acı çektiğini belirtti.

MAGAZİN 26.11.2020, 23:34 26.11.2020, 23:53 Koray
Akasya Asıltürkmen: Böyle bir acı yok!

Kaşlarını kaldırtma operasyonu geçiren oyuncu Akasya Asıltürkmen, çok acı çektiğini belirtti.

Seda Sayan gibi kaş kaldırma operasyonuna giren Akasya Asıltürkmen, yüzü bandajlı bir karesini kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaştı.

Operasyonun ardından yaşadığı süreci Instagram üzerinden sevenleriyle de paylaşan oyuncu, ağrılarından söz etti.

"Bu acıyı çekeceğimi bilseydim..."

Yüzünde bandajlarla bir fotoğrafını yayınlayan Akasya Asıltürkmen, “Yarın bandaj ve dikişlerim alınacak. Gördüğünüz şişlik değil, tamponlar. Bu arada, madem sık sık deneyim paylaşıyoruz, çok açık belirtmeliyim ki bir haftadır çektiğim acıyı çekeceğimi bilseydim, bu işe kalkışmazdım. Bir taraftan da doktorumun mutlu asistanının dediği gibi; 10 gün sonra kesin hiçbir şey hatırlamayacağım.” açıklamasında bulundu.

Genellikle bu tür operasyonların merak sonucu yapıldığını ifade eden oyuncu, sözlerine şu şekilde devam etti:

“İşin olumlu yanı, uzun zamandır alnımın ve dolayısıyla göz kapaklarımın düşüklüğüne müdahale ettirmek istiyordum. Bu arada, kimsenin korkusu yok, herkes yalnızca merak ediyor ve yaptırmak istiyor ki bu da biz kadınların çılgınlığının kanıtı. Buraya 'şişim inmiş', 'ufacık bir operasyondu', 'sihirli küçük bir dokunuştu' pozlarımı atmadan şu halimi koyayım da ibretlik, belki bir kez daha düşünürsünüz. Not: Bence kendisini sevmeyen, kendiyle barışık olmayan insanlar değil, özgüveni yüksek ve kendiyle barışık olanlar böyle işlere kalkışıyor. Bir de durumun yaşla da ilgisi yok, ben bu operasyonu 20 yıldır istiyordum. Anlatacaklarım bu kadar.”

Yorumlar (0)
29
az bulutlu