Acun Ilıcalı: Hayal kırıklığına uğradım

Acun Ilıcalı katıldığı bir programda yaptığı açıklamada şu ana kadar yarışmada 2-3 kişi için hayal kırıklığına uğradığını itiraf etti.

MAGAZİN 20.02.2020, 22:24 21.02.2020, 01:45 Burak!
Acun Ilıcalı: Hayal kırıklığına uğradım

O Ses Türkiye yarışmasının final yapmasının ardından Survivor Ünlüler ve Gönüllüler yarışmasıyla gündem olan başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı, sosyal medya fenomeni Oğuzhan Uğur'un sunduğu Survivor Tehlikeli Sular programına konuk oldu.

Reytinglerde birinci sıraya yükselen fenomen yarışma programı ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, hayal kırıklığına uğradığını ifade etti.

"2-3 kişide hayal kırıklığına uğradım"

"O Ses Türkiye'de de Survivor'da da 'kazansa keşke' dediklerim oluyor her zaman" diyen Ilıcalı açıklamasında şunları söyledi:

"Ben de insanım, ben de sizin gibi izliyorum. Bu işten çok zevk alıyorum. İster istemez birilerine daha yakın hissediyorsun. İhtiyacı olanı hissettiğin zaman, 'O kazansın' diyorsun içinden. Doğal olarak olayın bir parçasıyım. Şu anda hayal kırıklığına uğradığım 2-3 kişi var. Nisa'nın performansı da benim için sürprizdi mesela, dikkat çekti. Bu tip arkadaşlarımızı yadırgamayalım. Tuğba Melis Türk'te ilerleme olacak. Futbol takımı kampı gibi düşün. Survivor tam bir akıl oyunu. Mesela Hakan Hatipoğlu vardı. Şimdi yorumcu kendisi. 'Gel senle bir gezelim' der. Bir bakmışsın, Survivor'dan elenmişsin. Öyle biriydi."

Oğuzhan Uğur, Survivor 2020'in ilk bölümündeki adaya giriş sahnesiyle sosyal medyaya damga vuran Acun Ilıcalı'ya, çok konuşulan bu konuyu sordu. Başarılı televizyoncu, "Survivor'a gelişim 7-8 senedir klasik. Tırla, yarış motosikletiyle, sürat teknesiyle geldiğim de oldu" ifadelerini kullandı.

"Araçlar benim değil, çekim için kullandık"

Acun Ilıcalı, "Bu araçlar benim değil, çekim için kullandık. Onlara binecek kadar düşmedim daha" şeklindeki esprili cevabıyla dikkat çekti.

Survivor 2020'nin ilk bölümünde; spor arabayla belli bir noktaya gelen Ilıcalı, daha sonra atv aracına bindi, son olarak ise yarışmacıların yanına jet-ski ile ulaştı. 50 yaşındaki yapımcı, geçtiğimiz yıllarda Survivor oyun alanına TIR'la giriş yapmıştı.

Yorumlar (0)
19
az bulutlu