ABD'li oyuncu Dwayne Johnson'dan başkan adaylığı itirafı!

Hollywood'un "The Rock" lakaplı ünlü oyuncusu Dwayne Johnson, bazı siyasi partilerden ABD Başkan adaylığı teklifleri aldığını itiraf etti. Usta aktör, adaylık tekliflerini değerlendirip değerlendirmeyeceği sorusunu yanıtladı.

MAGAZİN 12.11.2023, 11:00 13.11.2023, 17:46 Hakan Öksüz
ABD'li oyuncu Dwayne Johnson'dan başkan adaylığı itirafı!

ABD'de 2024 yılında yapılacak başkanlık seçimleri yaklaşırken oyuncu Dwayne Johnson'dan dikkat çeken bir açıklama geldi. Hızlı ve Öfkeli serisinin yanı sıra Black Adam, Baywatch ve Red Notice gibi filmlerde rol alan 51 yaşındaki oyuncu, kendisine gelen başkan adaylığı tekliflerini açıkladı.

Şaşırtıcı anket sonuçlarından bahsetti

Trevor Noah'ın What Now? (Sırada Ne Var?) isimli podcast programına konuk olan Dwayne Johnson, pek çok siyasi partinin kendisiyle irtibata geçtiğini söyledi. ABD Başkan adaylığı için teklifler aldığını kaydeden The Rock (Kaya) lakaplı aktör, 2021 yılında yapılan bazı anketlerin şaşırtıcı sonuçlarından bahsetti.

"2022 yılının sonunda başkan adaylığı teklif ettiler"

Anketlerde kendisini başkan olarak görmek isteyen kişi sayısının fazlalığının, bazı siyasi partilerin dikkatini çektiğini belirten Johnson, "2022 yılının sonunda bazı siyasi partiler beni ziyaret etti ve tekliflerini iletti. Doğrusunu söylemek gerekirse başkan adaylığına sıcak bakmıyorum. Siyasetle ilgili pek çok şeyden nefret ediyorum. Benim için babalıktan daha önemlisi yok." ifadelerini kullandı.

Dwayne Johnson'ın balmumu heykeli

Yorumlar (0)