Yeni yıla motive edici cümlelerle başlangıç!

Küsurat Yayınları, 2021 yılına motive edici başlamak amacıyla kitaplardan cümleler yayınladı!

KÜLTÜR-SANAT 02.01.2021, 14:55
Yeni yıla motive edici cümlelerle başlangıç!

Malum 2021 yılı başladı. Yeni yıla nasıl girilirse, bütün yılın öyle devam ettiği söylenir. Küsurat Yayınları bu mottoyu ele alarak, kitaplarından motive edici cümleleri bir araya getirdi.

Cümlelerin ışığında okuyucularını yüksek bir motivasyonla yeni yıla başlatan yayınevi; Evrak Kürek: Sektörden Arkadaşlara Giriş 101, Dünyanın Uyanışı, Hikayemi Ben Seçtim ve İmkansız İlişkilerden Mümkün ilişkilere adlı kitaplarından müthiş haz verici cümleler seçti, işte o cümleler:Selçuk Aydemir’in yazdığı “Evrak Kürek: Sektörden Arkadaşlara Giriş 101” kitabından seçilen cümle:
“Reddedilmek sonuç değil, sonuca götüren bir değer basamak sadece”

Şengül Boybaş’ın yazdığı “Dünyanın Uyanışı” kitabından seçilen cümle:
“Sen göremesen de hayat kapılarla doludur. Ve eğer gerçekten istersen, onların içinden geçerek yeni dünyalar keşfedebilirsin.”

Melis İşiten’in yazdığı “Hikayemi Ben Seçtim” kitabından seçilen cümle:
“Başarıya giden yol önce hayal etmekten, sonra çok istemekten, en son da çok çalışmaktan geçer. İhtiyacınız olan şeyler irade, meşakkat ve azim. Hayal kurmak yetmez, lütfen kurduğunuz hayallere bağlı kalın. Ne zaman geçersiniz bilinmez ama bir gün, doğru zamanda hayallerinize bağlı kalmak için aksiyona geçin!”

Dr. Bahar Özcan’ın yazdığı “İmkansız İlişkilerden Mümkün ilişkilere” kitabından seçilen cümle:
“Kendi üzerimizde; duygularımız, düşüncelerimiz ve davranışlarımız üzerinde çalışmaya başlamak, bunları anlamak ve sorgulamak bizi bu tuzak ilişkilerden kurtaracak yegane başlangıçtır.”
 

Yorumlar (0)
7
parçalı az bulutlu