"Yargı" dizisi yargı dağıttı: Uluslararası Emmy Ödülü kazandılar

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini üstlendiği "Yargı" dizisi, Uluslararası Emmy Ödülleri'nde "En iyi Telenovela" kategorisinde ödülün sahibi oldu. Gözler, metalik saplı siyah çantası ve askılı siyah elbisesiyle geceye katılan Pınar Deniz'in üzerindeydi.

KÜLTÜR-SANAT 21.11.2023, 08:46 22.11.2023, 16:36 Hakan Öksüz
"Yargı" dizisi yargı dağıttı: Uluslararası Emmy Ödülü kazandılar

ABD dışındaki ülkelerde üretilen yapımların ödüllendirildiği Uluslararası Emmy Ödülleri, sahiplerine ulaştı.

Televizyon Sanat ve Bilimleri Akademisi, New York'ta düzenlenen gecede ödülleri dağıttı. "En iyi Telenovela" kategorisinde ödülü kazanan dizi, yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği "Yargı" oldu.

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz kırmızı halıda

New York Hilton Midtown Otel'de gerçekleştirilen törende 20 ülkeden toplamda 56 yapım yarıştı. Yargı dizisinin başrolleri Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz, kırmızı halıda boy gösterdi.

Pınar Deniz'in şıklığı dikkat çekiciydi

Geceye dizinin yönetmeni Ali Bilgin'in yanı sıra senarist Sema Ergenekon ve yapımcı Kerem Çatay da katıldı. Güzel oyuncu Pınar Deniz, metalik saplı siyah çantası ve askılı siyah elbisesiyle ilgi odağı oldu. 

Buffy Saint-Marie belgeseline "Sanat Programlama" ödülü

"Sanat Programlama" dalında ödülün sahibi, Kanada yapımı Buffy Saint-Marie belgeseli oldu. Madison Thomas'ın yönetmenliğinde çekilen belgesel, sanatçının 60 yıllık kariyerini gözler önüne serdi. 

Yorumlar (0)