Tarantino yanıtladı: Kill Bill 3 yolda mı?

Yönetmenliğini Tarantino'nun üstlendiği, kadrosunda Uma Thurman, Michael Madsen, Lucy Liu ve David Carradine gibi oyuncuları barındıran Kill Bill serisinin 3. filminin gelip gelmeyeceği tartışılıyordu. Tarantino, serinin 3. filmi hakkındaki iddiaları yorumladı.

KÜLTÜR-SANAT 04.07.2023, 15:27 Hakan Öksüz
Tarantino yanıtladı: Kill Bill 3 yolda mı?

Usta yönetmen Quentin Tarantino'nun en çok beğenilen işlerinden biri olan Kill Bill serisinin 3. filminin gelip gelmediği yıllardır tartışılıyor. Uma Thurman'ın başrolünde yer aldığı intikam odaklı hikayenin devam filminin konusunun ne olabileceği üzerine ciddi tartışmalar var. 

Serinin devam filminin, Uma Thurman'ın hayat verdiği Beatrix karakterinin kızının hikayesini anlatacağı ileri sürülse de bununla ilgili bir kanıt mevcut değil. Serinin ilk filminin üzerinden 20 yıl geçti ancak tartışmalar bitmedi. Üçüncü ve son filmin başrolünde Maya Hawke'ın yer alacağı söylentileri, Kill Bill hayranlarını heyecanlandırdı.

"Karakterleri mantıksız bir maceraya sokmak istemem"

Uma Thurman'ın canlandırdığı "Gelin" karakterinin yeniden beyazperdede boy gösterip göstermeyeceği, 2019 yılında yönetmen Quentin Tarantino'ya soruldu. 

Hikayenin henüz bitmediğini ancak karakterleri mantıksız bir maceraya sokmak istemediğini belirten Tarantino, "Gelin, böyle bir şeyi hak etmez. Çok yorucu bir savaştan çıktı." dedi.

Kill Bill 3 için kapıları kapattı

Daha sonra yeni bir açıklama yapan ünlü yönetmen, Kill Bill 3 için kapıları kapattı. Üçüncü filmin geleceğini düşünmediğini belirten Tarantino, "Son filmim bir eleştirmen hakkında. 1970'lerde geçiyor." ifadelerini kullandı.

Uma Thurman: "Hiç zannetmiyorum"

Önceki yıl The Jess Cagle Show'a katılan ünlü oyuncu Uma Thurman da Kill Bill ile ilgili soruya, "Kesin bir şey söylemem mümkün değil aa bunun olacağını hiç zannetmiyorum. Yıllardır bu tartışma bitmedi." demişti.

Yorumlar (0)