"Şahsiyet 2"nin prömiyeri Los Angeles'ta yapıldı

Haluk Bilginer'in başrolünde yer aldığı Şahsiyet dizisinin 2. sezon prömiyeri, Los Angeles'ta gerçekleştirildi. Etkinlik Başkanı Barbaros Tapan, Türk yapımlarının gelişimini övdü. İşte Meryem Uzerli'nin de katıldığı geceden kareler...

KÜLTÜR-SANAT 07.11.2023, 11:36 08.11.2023, 09:20 Hakan Öksüz
"Şahsiyet 2"nin prömiyeri Los Angeles'ta yapıldı

İlk sezonu 2018'de yayınlanan "Şahsiyet" dizisinin hayranları, 2. sezonu heyecanla bekliyordu. Haluk Bilginer, Şebnem Bozoklu, Cansu Dere ve Recep Usta gibi oyuncuları kadrosunda barındıran suç temalı gerilim dizisi Şahsiyet'in 2. sezonu geliyor. Dizinin, 2. sezon prömiyeri, Los Angeles'ta organize edilen "Hollywood-Türk Film ve Drama Günleri" etkinliğinde gerçekleştirildi.

Şahsiyet, "GAİN" platformunda yayınlanıyor

"GAİN" platformunda izleyicilerle buluşan dizinin 2. sezonunun prömiyerine pek çok oyuncu katıldı. Barbaros Tapan, etkinliğin başkanı olarak Türk dizi ve filmlerinin geldiği aşama hakkında konuştu.

Türk oyuncuların ve yönetmenlerin birer dünya yıldızına dönüştüğünü aktaran Tapan, "Dünyanın dört bir yanında izleniyorlar. Çeşitli dillere çevriliyorlar. Etkinliğe imza atmamızın sebebi bu gelişimdir." dedi.

Meryem Uzerli: "Satışlarda Türkiye ikinci sırada"

"Atatürk" filminin gösteriminin de bir gün önce yapıldığını kaydeden aktris Meryem Uzerli, "Oyuncu kadrosu ve yönetmenliği çok etkileyiciydi. En büyük ödüllere kavuşur umarım. Satışlarda ABD'den sonra Türkiye ikinci sırada geliyor, bu gurur verici." ifadelerini kullandı.

Fadik Sevin Atasoy: "87 ülkeye satıldı, Güney Amerika'da zirvedeyiz"

Oyuncu Fadik Sevin Atasoy, "Şahsiyet 2" için duyduğu heyecanı dile getirdi. Kendisinin de kadrosunda yer aldığı dizinin 87 ülkeye satıldığını kaydeden Atasoy, "Uluslararası platformda dikkat çekti. Meksika pazarına da girince Güney Amerika'da fırtınalar estirdi. En yüksek reytingleri alıyoruz orada. Dünyanın bir ucundaki seyirci sizi takdir ediyor, inanılmaz bir duygu. İspanya'ya gittim bu yaz, ilgiden yürüyemedim bile." dedi.

Prömiyere katılan oyuncu ve şarkıcı Maylin Fox

Yorumlar (0)