"Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör" için geri sayım başladı

Rafadan Tayfa serisinin yeni filmi "Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör", 29 Ağustos'ta gösterime girecek. Yönetmenliğini İsmail Fidan'ın yaptığı filmin senaryosunu Arzu Yurtseven yazdı.

KÜLTÜR-SANAT 25.08.2023, 22:06 Hakan Öksüz
"Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör" için geri sayım başladı

Türk yapımı Rafadan Tayfa çizgi filmi, çocukları ekran başına kilitliyor. Beğenilen çizgi filmin yeni sinema filmi olan "Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör", vizyona girmeye hazırlanıyor. 29 Aralık'ta beyazperdeye çıkacak film için geri sayım başladı.

İSF Studios tarafından yapılan serinin son filmi olan Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör, Hayri karakterinin geçmiş ve gelecek arasındaki macerasına odaklanacak. Filmin müzikleri, yönetmen İsmail Fidan tarafından hazırlandı. Senaryoyu ise Arzu Yurtseven yazdı.

"Bütün görseller kare kare inceleniyor"

100 kişilik ekiple filmi tamamladıklarını kaydeden yönetmen İsmail Fidan,"Uzman danışmanlarımız tarafından bütün görseller kare kare inceleniyor. İçerikteki her harfe ve kullanılan müziklerdeki her notaya dikkat ediliyor." dedi.

"Gişe başarımız katlanarak artıyor"

Şimdiye kadar vizyona giren 3 filmin büyük başarı elde ettiğini belirten Fidan, "Gişe başarımız, ilk filmin ardından katlanarak arttı. Stüdyo olarak Rafadan Tayfa'nın 4. filminden de umutluyuz. Seyircimizin desteği, filmin gişe başarısı elde etmesini sağlayacaktır." ifadelerini kullandı.

"Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa" bu yılın en çok izleneni oldu

Rafadan Tayfa film serisi, Dehliz Macerası ile başladı. 2 milyon izlenen ilk filmin ardından Rafadan Tayfa: Göbeklitepe filmi 3,5 milyon izleyiciye ulaştı. Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa filmini sinemada izleyen seyirci sayısı ise 2 milyon 850 bindi. Bu film, 2023'te Türkiye en çok seyirci çeken yapım olmuştu.

Yorumlar (0)