Prison Break hayranlarına müjde!

Prison Break hayranları, Hulu kanalının açıklamasıyla heyecanlandı. Kanaldan yapılan açıklamaya göre aynı evrende geçecek yeni bir hikaye anlatılacak. Peki dizinin yayın tarihi açıklandı mı? İşte detaylar...

KÜLTÜR-SANAT 03.11.2023, 17:09 06.11.2023, 12:12 Hakan Öksüz
Prison Break hayranlarına müjde!

Hapishane temalı yapımların en popüler örneklerinden biri olan Prison Break dizisi, 2005-2008 arasında yayınlanan 4 sezonuyla televizyon dünyasına damgasını vurmuştu. Hayranlarının uzun yıllardır beklediği dizi, 2017 yılında 9 bölümden oluşan 5. sezonuyla ekranlara gelmişti.

Michael ve Lincoln karakterleri yeni dizide yok

Wentworth Miller'ın hayat verdiği Michael Scofield karakterinin, ağabeyi Lincoln'ü (Dominic Purcell) hapishaneden kaçırmak için yaptığı detaylı planları ile popülerlik kazanan dizinin yeni bir hikaye ve karakterlerle ekrana döneceği bilgisi geldi.

Yeni karakterlere odaklanacak

Wentworth Miller ve Lincoln Burrows'un diziye geri dönmeyeceği düşünülüyor. Edinilen bilgilere göre aynı evrende geçecek yeni hikayeyi senarist Elgin James kaleme alacak. Hulu kanalı tarafından yapılan açıklamaya göre dizi, bambaşka karakterlerin hikayelerini anlatacak. Prison Break'in dönüş tarihi ile ilgili net bilgi ise verilmedi.

Yorumlar (0)