Para Avcısı filminde DiCaprio kullanmıştı: Lüks otomobil açık artırmaya çıkıyor

Martin Scorsese imzalı 2013 yapımı The Wolf Of Wall Street (Para Avcısı) filminde Leonardo DiCaprio'nun hayat verdiği Jordan Belfort karakterinin kullandığı 1989 model Lamborghini Countach, açık artırmada satışa sunulacak. İşte açık artırmanın yeri ve tarihi...

KÜLTÜR-SANAT 02.11.2023, 10:27 03.11.2023, 17:53 Hakan Öksüz
Para Avcısı filminde DiCaprio kullanmıştı: Lüks otomobil açık artırmaya çıkıyor

Leonardo DiCaprio, Margot Robbie ve Matthew McConaughey gibi oyuncuları kadrosunda barındıran 2013 yapımı The Wolf Of Wall Street (Para Avcısı) filmi, seyircilerden tam not almıştı.

Martin Scorsese'nin yönetmenlik koltuğunda oturduğu filmde Leonardo DiCaprio'nun canlandırdığı Jordan Belfort'un Lamborghini marka arabası, büyük ilgi çekmişti.

1989 model Lamborghini Countach, açık artırmaya çıkacak

Şu an gösterimdeki bir başka Martin Scorsese imzalı film olan "Dolunay Katilleri"nde başrolde oynayan DiCaprio'nun, Para Avcısı filminde kullandığı 1989 model Lamborghini Countach otomobil, yapılacak açık artırma ile yeni sahibine kavuşacak.

1,5 milyon dolardan yüksek bir fiyata satılacak

Filmdeki haliyle açık artırmaya çıkarılacak otomobilin 1,5 milyon dolardan yüksek bir fiyata satılacağı tahmin ediliyor. Para Avcısı filmindeki bir sahnede DiCaprio'nun hayat verdiği Jordan Belfort karakteri, aşırı dozda uyuşturucu almasının ardından merdivenlerden yuvarlanıyor ve kendisini arabaya doğru sürüklüyor.

25 Kasım'daki açık artırmada satılacak diğer ürünler

Leonardo DiCaprio'nun filmde kullandığı 1989 model Lamborghini'nin Abu Dhabi'deki açık artırmasının 25 Kasım'da yapılacağı kaydedildi. Lüks otomobilin dışında DiCaprio, Scorsese ve Margot Robbie imzalı bir yönetmen koltuğu ile DiCaprio'nun filmde giydiği kıyafetin de satışa konulacağı bildirildi.

4 dalda Oscar'a aday gösterilmişti

2014 Oscar Ödülleri'nde 4 dalda aday gösterilen The Wolf Of Wall Street (Para Avcısı) filmine Leonardo DiCaprio'nun oyunculuğu damga vurmuştu. 100 milyon dolara çekilen film, gişede 406,9 milyon dolar kazandırmıştı.

Yorumlar (0)