Oyuncu Emily Blunt, kariyeri hakkındaki kararını duyurdu

Christopher Nolan'ın yönetmenliğinde çekilen "Oppenheimer" filmiyle beyaz perdede boy gösterecek İngiliz oyuncu Emily Blunt, kariyeri ile ilgili aldığı kararı açıkladı.

KÜLTÜR-SANAT 12.07.2023, 14:27 13.07.2023, 12:31 Hakan Öksüz
Oyuncu Emily Blunt, kariyeri hakkındaki kararını duyurdu

"Inception", "Tenet" ve "Sessiz Bir Yer" gibi filmlerde boy gösteren İngiliz oyuncu Emily Blunt, yönetmen Christopher Nolan'ın yeni filmi Oppenheimer ile yeniden seyirci karşısına çıkacak. İngiliz yönetmenin 3 saat uzunluğundaki filmi, 21 Temmuz'da gösterime girecek.

Emily Blunt, filmde "Kitty Oppenheimer" karakterini canlandıracak. Merakla beklenen filmin 40 yaşındaki yıldızı Emily Blunt, hayranlarını üzen bir açıklamada bulundu. Buna göre Emily Blunt hayranları, İngiliz oyuncudan bir süre mahrum kalacak.

"Kızım 10 yaşına girecek, bunu kaçıramam"

Önceki yıl çok çalıştığını ancak bu yıl dinlenmek istediğini kaydeden İngiliz aktris, "Büyük kızım 9 yaşına girdi. Çift haneli yaşlara yaklaştı. Onun büyürken yaşadığı bazı anları kaçırmamam gerektiğini hissediyorum. Kızım için mesleğime 1 yıl ara veriyorum." ifadelerini kullandı.

John Krasinski'den iki çocuğu var

Emily Blunt, komedi dizisi "Office" ile ünlenen John Krasinski'den Hazel Grace ve Violet isimli iki çocuğa sahip. Kendisi gibi oyuncu olan eşi John Krasinski'nin yönetmenliğinde çekilen Sessiz Bir Yer (A Quiet Place) adlı film serisinde de oynayan Emily Blunt, Christopher Nolan'ın yeni filminde beyaz perdede boy gösterecek.

Yorumlar (0)