Jennifer Aniston'dan makyaj tüyoları: Adres Beyoğlu!

Hollywood yıldızı Jennifer Aniston'ı yakından görmek isteyenler, İstanbul Beyoğlu'nda yer alan Madame Tussauds'yu ziyaret edebilir. Lansmanda Jennifer Aniston'ın güzellik sırları da verildi.

KÜLTÜR-SANAT 12.06.2024, 15:31 14.06.2024, 14:59 Hakan Öksüz
Jennifer Aniston'dan makyaj tüyoları: Adres Beyoğlu!

Rol aldığı dizi ve filmlerle Hollywood'un en tanınmış yüzleri arasına giren 55 yaşındaki Jennifer Aniston'ın balmumu figürü, Madame Tussauds İstanbul'da beğeniye sunuldu. Friends dizisinin ünlü oyuncusunu görmek isteyenler, Beyoğlu'nda yer alan müzeyi ziyaret edebilir.

"Yaz boyunca bizimle olacak"

Jennifer Aniston'ın güzellik sırlarını merak edenler, yapılan atölye çalışmasında yaz makyaj tavsiyeleri aldı. Güzel oyuncunun balmumu heykeli hakkında konuşan Tankut Tonger, "Jennifer Aniston, Hollanda'daki Madame Tussauds Amsterdam'dan bugün geldi. İstanbul'u çok sevdi ve yaz boyunca bizimle kalacak. Yeni yıldızımız Jennifer." ifadelerini kullandı.

"Jennifer'ın makyaj tüyolarını vereceğiz"

Jennifer Aniston'ın 1969 yılında Los Angeles'ta doğduğunu kaydeden Tankut Tonger, "Çok güzel bir hanım. 1990'lı yıllarda Friends dizisindeki Rachel karakteri ile hafızamızda yer etmişti. 2000'lerde Brad Pitt ile yaşadığı evlilik ve aşk hayatı çok çalkantılıydı. Jennifer'ın makyaj tüyolarını vereceğiz." dedi.

Yorumlar (0)