"Eksik" oyununun galası yapıldı, geri sayım başladı!

Hande Doğandemir, Levent Can ve Erdem Kaynarca'nın rol aldığı "Eksik" isimli tiyatro oyununun galası, Maximum Uniq Box'ta yapıldı. Galaya Cengiz Bozkurt, Esra Dermancıoğlu ve Ömer Faruk Sorak gibi ünlü isimler katıldı. Oyunun ne zaman sahneye konulacağı da belli oldu.

KÜLTÜR-SANAT 01.11.2023, 10:33 01.11.2023, 16:56 Hakan Öksüz
"Eksik" oyununun galası yapıldı, geri sayım başladı!

Tiyatro tutkunları, Aksel Bonfil'in kaleme aldığı "Eksik" isimli oyun için geri sayıma başladı. Senaryosunu yazan Aksel Bonfil'in aynı zamanda yönettiği oyunun galası, "Bom!" gazetesinin katkılarıyla yapıldı.

Galaya birbirinden ünlü isimler katıldı

"Eksik" adlı oyunun Maximum Uniq Box'ta gerçekleştirilen galasına birbirinden ünlü isimler katıldı. Cengiz Bozkurt, Esra Dermancıoğlu, Ömer Faruk Sorak, Yasemin Szawlowski, Tolga Sarıtaş, Anta Toros ve Derya Beşerler gibi tiyatro ve sinema dünyasının ünlü isimleri, galada yer aldı.

Oyuncular Hande Doğandemir, Levent Can ve Erdem Kaynarca'nın sergilediği performans, alkış tufanının kopmasına sebep oldu. "Eksik" oyunu; bir baba, oğlu ile onun sevgilisi arasındaki iletişimi konu ediniyor.

Oyun 6 Kasım'da sahnelenecek

"Eksik" oyunu, Fişekhane Ana Sahnede 6 Kasım Pazartesi günü saat 20.30'da sahnelenecek. Oyunun biletleri, "tiyatrolar.com.tr" ve "Biletinial" üzerinden satın alınabilecek.

Yorumlar (0)