Dünyaca ünlü isimlerden 23 Nisan kutlama mesajı

Pink Martini, LP, IMA, Los Vivancos, Cecilia Krull, Viktor Lazlo, Nina Zilli, Rita, Mariza ve The Weather Girls'ün de aralarında olduğu çok sayıda ünlü isim, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Türk hayranlarına mesaj gönderdi. 

KÜLTÜR-SANAT 22.04.2020, 20:13 Hanife

Almanya'dan İngiltere'ye, Amerika'dan Kanada'ya, Hindistan'dan Uruguay'a, İspanya'dan Arjantin'e 23 ünlü sanatçı, çektikleri videolarla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı.

Amerika'dan Pink Martini'nin solistleri China Forbes ve Storm Large ile LP, Kanada'dan IMA, İspanya'dan Los Vivancos, Luz Casal, Cecilia Krull, Monica Molina, piyanist Manolo Carrasco, Jose Antonio, flamenko dansçısı Rafael Amargo ve gayda virtüözü Hevia, İtalya'dan Nina Zilli, İsrail'den Rita, Fransa'dan Chico The Gypsies, piyanist Richard Clayderman, Belçika asıllı Fransız sanatçı Viktor Lazlo, Portekizli fado sanatçısı Mariza, The Weather Girls, Arjantinli dansçı Julio Bocca, Arjantin'den tango sanatçısı Amelita Baltar, Sırbistan'dan Lena Kovacevic, İngiltere'den The Puppini Sisters ve Hindistanlı koreograf Ashley Lobo, yeni tip koronavirüs nedeniyle bayramı evde kutlayan çocuklar için dünyanın dört yanından video çekerek mesaj gönderdi.

Ünlü isimleri Türkiye'deki müzikseverlerle buluşturan Pasion Turca'nın bayram nedeniyle internette bir araya getirdiği sanatçılardan Los Vivancos kardeşler, flamenko gösterisi sundu.

İspanya'dan Hevia'nın gayda çalarken, dünyaca ünlü piyanist Manolo Carrasco İspanya'dan çektiği videoda Memleketim şarkısını çaldı.

Yorumlar (0)
8
açık