Cuma İş Çıkışı konserleri yeni sezona MaNga ile başlıyor

İş Sanat'ın düzenlediği ve yoğun ilgi gören Cuma İş Çıkışı konserleri rock müziğin sevilen gruplarından MaNga ile yeniden başlıyor.

KÜLTÜR-SANAT 07.09.2023, 13:48 08.09.2023, 09:19 Özgü Kübra
Cuma İş Çıkışı konserleri yeni sezona MaNga ile başlıyor

İş Sanat tarafından Kibele Çeşmesi Heykeli önünde ücretsiz olarak gerçekleşen Cuma İş Çıkışı konserleri, 15 Eylül Cuma günü saat 19.00'da rock müziğin sevilen ve başarılı gruplarından MaNga ile yeni sezonda müzikseverlere 'merhaba' diyecek.

Alternatif rock, rapcore ve nu-metal türlerinde müzik yapan, Ferman Akgül (vokal), Cem Bahtiyar (basgitar), Özgür Can Öney (davul) ve Yağmur Sarıgül’den (elektrik gitar) oluşan grup, cover parçaları, ünlü isimlerle yaptıkları düetler ve albümleri ile başarılarını ilk günkü gibi sürdürmeye devam ediyor.

2010’da düzenlenen Eurovision müzik yarışmasında Türkiye'yi başarı ile temsil ederek ikinci sıraya adını yazdıran MaNga, Cuma İş Çıkışı konserinde sevilen şarkıları ile müzikseverlerle buluşacak.

Etkinlik Kibele Çeşmesi Heykeli önünde saat 18.30'da DJ performansı ile başlayacak.

22 Eylül Cuma günü Sibel Tüzün konser verecek

Hafta sonuna enerji dolu bir başlangıç yapmak isteyen sanatseverlerin buluşma noktası olan Cuma İş Çıkışı konserlerinde 22 Eylül Cuma günü ise pop müziğin sevilen sesi Sibel Tüzün sahne alacak. Konserler sürpriz isimler ile Ekim ayında da müzikseverler buluşmaya devam edecek.

Rezervasyon için www.biletix.com adresini ziyaret edebilir ve İş Sanat'ın sosyal medya hesapları üzerinden detaylı bilgi edinilebilirsiniz.

Yorumlar (0)