Brad Pitt'in Formula 1 filminin çekimleri durdu

Başrolünde Brad Pitt'in yer aldığı Formula 1 filmi Apex'in çekimlerinin, Hollywood'da devam eden senarist ve oyuncu grevi nedeniyle durdurulduğu bilgisi geldi. Formula 1 tutkunları, film çekimlerinin başlayacağı tarihi merak ediyor.

KÜLTÜR-SANAT 31.07.2023, 14:00 Hakan Öksüz
Brad Pitt'in Formula 1 filminin çekimleri durdu

Formula 1 filmi Apex'in çekimleri için geçtiğimiz haftalarda piste çıkan Brad Pitt, hayranlarını heyecanlandırdı. "Top Gun: Maverick" ve "Oblivion" gibi filmleriyle tanınan Joseph Kosinski yönetmenliğinde çekilen filme dair gelişmeler, Formula 1 hayranları tarafından merakla takip ediliyor.

Hamilton: "Brad ile piste çıkmak heyecan vericiydi"

7 kez Formula 1 Dünya Şampiyonu olan ve halihazırda aktif kariyerine devam eden Lewis Hamilton, filmin yapımcılarından biri olarak öne çıkıyor. Filmin başrolünde yer alan Brad Pitt'in yaşına göre (59) halen daha çok iyi göründüğünü kaydeden Hamilton, "Onunla birlikte piste çıkmak heyecan vericiydi." dedi.

Brad Pitt'in filminin çekimlerine erteleme

Hollywood yıldızı Brad Pitt, 30 yıl sonra pistlere dönen eski Formula 1 pilotu Sonny Hayes karakterine hayat verecek. Eski pilot Sonny Hayes, oyuncu Damson Idris'in canlandıracağı genç pilotu yetiştirecek.

Edinilen bilgilere göre Brad Pitt'in "Apex" filmi, Hollywood'da süren senarist ve oyuncu grevinden etkilendi. Ünlü aktörün rol aldığı filmin çekimleri ile vizyon tarihi, greve destek vermek için ertelendi. Çekimlerin ne zaman devam edeceği bilinmiyor.

75. Emmy Ödül Töreni'ne erteleme

Senaristler ve oyuncular, Hollywood'daki maaşlar ile çalışma koşullarının iyileştirilmesi için mayıs ayında greve başladı. Grev nedeniyle 75. Emmy Ödül Töreni ileri bir tarihe ertelendi.

Yapay zekaya karşı oyuncu ve senaristlere iş güvencesi sağlanması gerektiğini bildiren "Amerikan Televizyon ve Radyo Sanatçıları Birliği" ile "Beyaz Perde Aktörleri Derneği" tarafından başlatılan greve çok sayıda oyuncu, yazar ve yapımcı destek veriyor.

Yorumlar (0)