Valizle apartmana girip ayakkabıları çaldı!

İstanbul Büyükçekmece’de meydana gelen olayda bir hırsız elinde valizle apartmanın içine girerek ayakkabıları çaldı. Hırsızın güvenlik kamerasını görmesine rağmen rahat tavırları ise görenleri şaşkına çevirdi.

GÜNDEM 22.04.2022, 13:52 22.04.2022, 17:47 Tayfur Bal
Valizle apartmana girip ayakkabıları çaldı!

İstanbul’da elinde valizle apartmanlara giren hırsızın ayakkabıları çalma görüntüleri kameralara yansıdı. Fatih Mahallesi’nde önceki gün yaşanan olayda sabah erken saatlerde apartman kapısı açık olan evlere elinde valiz ile giren bir hırsız güvenlik kamerasını görünce tanınmamak için yüzünü diğer tarafa çevirerek üst katlara çıkmaya başladı. Kapının önünde yer alan iki çift ayakkabıyı çalan hırsız daha sonra valizini alarak olay yerinden uzaklaştı. Yaşanan hırsızlık anları binada yer alan güvenlik kameralarına yansırken apartman sakinleri ise yaşanan hırsızlık olayı nedeniyle polise şikayetçi oldu.

“Açık kapılardan içeri girerek ayakkabıları çalıyor”

Yaşanan olaylar hakkında konuşan Ayhan Acar açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Sabah yaklaşık 07:30 sıralarında elinde valiz olan bir şahıs binamıza girdi. Kameradan yüzünü saklayarak üst katlara doğru çıkmaya başladı. İki dakika sonra en alta bodrum katına indi. Komşularımız iki çift ayakkabının çalındığını fark etti. Omzunda valiz vardı ve tanıdığımız birisi değildi. 6 – 7 ay önce yine bir komşumuzun ayakkabısı çalınmıştı. Bu şahıs açık bulunan kapılardan içeri girerek ayakkabıları çalıp götürüyor.

Yorumlar (0)
15
az bulutlu