Ümitcan Uygun ile aynı evde kalan Esra Hankulu, ölü bulundu 

Aleyna Çakır’ın ölümüyle gündeme gelen ve baş şüpheli olan Ümitcan Uygun’la aynı evde kalan 25 yaşındaki Esra Hankulu, Ankara Mamak’taki evinde ölü bulundu. 

GÜNDEM 05.08.2021, 14:21 07.08.2021, 11:09
Ümitcan Uygun ile aynı evde kalan Esra Hankulu, ölü bulundu 

Aleyna Çakır’ın ölümünün ardından ismi duyulan ve baş şüpheli olarak bilinen Ümitcan Uygun’la ismi anılan 25 yaşındaki Esra Hankulu, ölü bulundu. Şüpheli ölüm ile ilgili Ankara Emniyet Müdürlüğü tarafından soruşturma başlatıldı. Hankulu'nun geceyi Ümitcan’la geçirdiği tespit edildiği gerekçesiyle Uygun, gözaltına alındı. 

“Uyuşturucu madde kullandırmayı özendirme” suçundan cezaevine giren Uygun, 3 hafta sonra tahliye edilmişti. Tahliyenin ardından Ankara’daki evinde yaşamaya başlayan Ümitcan Uygun’la ismi anılan Esra Hankulu’nun cansız bedeni Mamak’taki evinde bulundu.  Yaralama izine rastlanmadı 

Dün geceyi Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümitcan Uygun ile geçirdiği belirlenen Esra Hankulu’nun bedeninde silah ya da kesici alet ile oluşmuş herhangi bir yaralama izine rastlanmadığı, ölüm nedeninin belli olması için Adli Tıp Kurumu’nun devreye girdiği öğrenildi. 

Yorumlar (0)