THY duyurdu: Seferler iptal

THY'nin (Türk Hava Yolları) biletleme sistemlerinde meydana gelen problem sebebiyle saat 22.00'ye kadarki İstanbul çıkışlı bütün seferlerinin iptal edildiği açıklandı.

GÜNDEM 01.11.2023, 18:59 02.11.2023, 09:50 topcu
THY duyurdu: Seferler iptal

THY Basın Müşavirliği tarafından gerçekleştirilen açıklamada, sistemsel problemler sebebiyle İstanbul çıkışlı saat 22.00'ye kadarki bütün seferlerin iptal edildiği ve bu çerçevede biletli yolcuların iade, konaklama, doğabilecek mahrumiyetlerinin tazmin edileceği bildirildi.

Rezervasyon ve biletleme işlemlerinde aksama

THY şebeke altyapısındaki problemler sebebiyle rezervasyon ve biletleme işlemlerinde meydana gelen aksamaların giderilmesine çalışıldığı açıklanmıştı.

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirdiği açıklamada, "Şebeke altyapısında meydana gelen problemler sebebiyle rezervasyon ve biletleme işlemlerinde aksamalar meydana gelmektedir. Problemin giderilmesi ve yolcularımızın mağdur edilmemesi için gerekli faaliyetler gerçekleştirilmektedir. Bahse konu aksaklık için özür dileriz. Yarım dakika sonra sizlere durum hakkında bilgi veriyor olacağız." ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar (0)