Sultanbeyli'de parasını ödemeyen müşteri ile lokanta çalışanları arasında kavga kamerada

Sultanbeyli’de iddialara göre bir müşteri, girdiği lokantada yediği yemeğin parasını ödemeyince lokanta çalışanları ile tartışma yaşadı. Kısa bir süre içerisinde büyüyen tartışma sopalı, yumruklu kavgaya dönüştü. O anlar ise vatandaşların cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.

GÜNDEM 24.06.2022, 11:28 25.06.2022, 10:12 Merve Yüksel
Sultanbeyli'de parasını ödemeyen müşteri ile lokanta çalışanları arasında kavga kamerada

Hadise, dün saat 19.00 sularında Mehmet Akif Mahallesi Ziya-ül Hak Caddesi üzerinde yaşandı. Söylenenlere göre bir lokantaya gelerek sipariş veren yabancı uyruklu müşteri, yediklerinin parasını ödemek istemeyince iş yeri çalışanları ile tartışma yaşadı.

Kemerler ve sopalar kullanıldı

Çıkan tartışma kısa bir süre içerisinde kemerlerin ve sopaların kullanıldığı yumruklu kavgaya dönüştü. O sırada kavgaya tanık olan kişiler, tarafları ayırmak için yoğun uğraş verdi. Çevredekilerin ihbarı sonrasında olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Ekipler, yediklerinin parasını ödemek istemeyen ve iş yeri çalışanlarına saldıran müşteriyi gözaltına alarak, polis merkezine götürdü.

Kavga anları kamerada

Müşteri ve iş yeri çalışanları arasında çıkan kavga anları çevrede bulunan vatandaşların cep telefonu kamerasına anbean yansıdı. Görüntülerde, müşteri ve iş yeri çalışanlarının tekme, tokat kavga ettiği, daha sonra yabancı uyruklu müşterinin eline demir sopa ve kemer aldığı, çevredekilerin ise kavganın büyümesini engellemeye çalıştığı görülüyor.

Yorumlar (0)
18
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur