Şişli'de ev sahibinin ulaşamadığı Nijeryalı, evinde ölü bulundu

İstanbul Şişli’de seyyar satıcılık ile uğraştığı belirtilen 41 yaşındaki Nijerya uyruklu şahıs, yaklaşık olarak 15 gündür ev sahibinin kendisine ulaşamaması sonrasında polise ihbarı neticesinde evinin salonunda ölü olarak bulundu. İtfaiye merdiveniyle çıktıkları binanın balkonundan eve giren polisin incelemeleri sonrasında 41 yaşındaki kişinin cansız bedeni Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. 

GÜNDEM 22.02.2022, 17:44 23.02.2022, 13:57 Ömer Aksan
Şişli'de ev sahibinin ulaşamadığı Nijeryalı, evinde ölü bulundu

Olay, dün 12.00 civarında Şişli Kuştepe’de yaşandı. İddiaya göre sokaktaki bir binada ikamet eden dairenin sahibi, daireyi kiraya verdiği Nijerya uyruklu 41 yaşındaki Idahosa Alexander Prince’ye 15 gündür ulaşamadı. Daha sonra ev sahibi, kiracıya ulaşamadığını ve başına bir şey gelmiş olma ihtimali üzerine polis ekiplerini aradı.

Evinde ölü bulundu

İhbar sonrası olay yerine intikal eden Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliği ekipleri, kimsenin kapıyı açmaması ve binadan kötü kokular gelmesi sebebiyle itfaiye merdiveniyle çıktıkları balkondan eve giriş yaptı. Evin kapısını açan polis ekipleri, 41 yaşındaki Prince’yi evin salonunda yüzüstü yerde yatar bir şekilde buldu. Sağlık personelinin tetkikleri neticesinde yaklaşık olarak 15 gün önce adamın yaşamını yitirdiği tespit edildi. Olayı öğrenen komşular ise çalışmaları takip etti. 

Kesin ölüm sebebi için adli tıpa götürüldü 

Olaydan sonra olay yeri inceleme ekipleri binaya girerek incelemelerde bulundu. Yapılan incelemelerde herhangi kesici alet ve darp izine rastlanılmadı. Cumhuriyet savcısının incelemelerinden sonra cenaze aracıyla Prince’nin cansız bedeni Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Adamın kesin ölüm nedeni incelemeler sonunda belli olacak.

Yorumlar (0)
10
açık