Pençe-Şimşek bölgesinden acı haber: 1 şehit, 1 yaralı 

MSB, Pençe-Şimşek operasyon bölgesinde taciz ateşi açıldığını, bir askerin şehit olduğunu ve bir askerin de yaralandığını duyurdu. 

GÜNDEM 12.09.2021, 13:53 13.09.2021, 09:09
Pençe-Şimşek bölgesinden acı haber: 1 şehit, 1 yaralı 

Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Şimşek operasyonu bölgesinde bugün teröristler tarafından taciz ateşi açıldığını duyurdu. Bir askerimizin şehit düştüğü ve bir askerimizin de yaralandığı taciz ateşi, kısa sürede püskürtüldü. Bakanlık, yaralı askerin derhal hastaneye kaldırıldığını belirtirken durumla ilgili açıklamayı da sosyal medya hesapları üzerinden yaptı. Bakan Hulusi Akar, başsağlığı mesajı yayınladı 

Milli Savunma Bakanlığı, bir askerimizin şehit düştüğü ve bir askerin de yaralandığını sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. Öte yandan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar da şehit düşen Piyade Sözleşmeli Er Ömer Faruk Erdem için başsağlığı mesajı yayınladı: “Kahraman silah arkadaşımız, 12 Eylül 2021 tarihinde şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli savunma bakanlığı mensupları adına Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim.” 

Yorumlar (0)
20
parçalı bulutlu