Pençe-3 Harekatı'nda 3 asker şehit!

Irak'ın kuzeyinde süren Pençe-3 Harekatı'nda PKK'lı teröristlerle çıkan sıcak çatışmada 3 askerimiz şehit oldu, 7 askerimiz yaralandı.

Pençe-3 Harekatı'nda 3 asker şehit!

Irak'ın kuzeyinde bölücü terör örgütü PKK'ya yönelik devam eden Pençe-3 Harekatı'nda PKK mensubu teröristlerle çıkan çatışmada 3 askerimiz şehit oldu, 7 askerimiz ise yaralandı.

Millî Savunma Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, Irak'ın kuzeyinde çıkan çatışmada 3 askerin şehit olduğu, 7 askerin yaralandığı bilgisi verildi.

Yaralı askerlerin hastaneye sevk edildiğinin belirtildiği yazılı açıklamada, bölgedeki operasyonların devam ettiği ifade edildi.

Yazılı açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
"Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır, yaralanan kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar dileriz."

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2019, 16:08

Hülya İlgin

1993 yılında Antalya’da doğdu. İlkokul ve lise eğitimini Ankara'da tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümünden mezun oldu. Bir GSM operatörü şirketinde birim şefi olarak görev yaptı. 2019 yılı şubat ayından beri Habernediyor.com’da editör olarak çalışıyor.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER