Önce şüpheliyi bıçakladı, sonra kız arkadaşını yangından çıkardı!

İstanbul Beyoğlu'nda bulunan 5 katlı bir metruk binada yangın çıktı. Yangın sırasında, binada uyuyan engelli kız arkadaşıyla birlikte bulunan bir genç, kız arkadaşını kucağına alarak dışarı çıktı. İddiaya göre, yangını çıkardığı düşünülen kişiyi de bıçakladı.

GÜNDEM 09.07.2024, 17:55 Buse Önder
Önce şüpheliyi bıçakladı, sonra kız arkadaşını yangından çıkardı!

Beyoğlu'nun Ömer Avni Mahallesi Saray Arkası Sokak'ta bulunan kullanılmayan 5 katlı bir binada yangın çıktı. İddiaya göre, yangın binadaki dairede vakit geçiren iki kişiden biri tarafından çıkarıldı.

Yangın sırasında, bir genç kız arkadaşını kucağına alarak binadan dışarı çıkardı. İddialara göre, bu genç, yangını çıkaran kişiyi göğsünden ve karnından bıçakladı.

Binada patlama meydana geldi

Olay yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin yangına müdahalesi sırasında binada patlama meydana geldi.

Patlamanın ardından polis, sağlık ekipleri ve İGDAŞ yetkilileri çevre ilçelerden gelen itfaiye ekipleriyle birlikte olay yerine intikal etti.

Doğalgaz hatta kapatıldı

İGDAŞ ekipleri, sokaktaki doğal gaz hattını tedbir amaçlı kapattı. Patlama nedeniyle binada hasar oluştu. Sağlık ekipleri, engelli genç kızı ayakta tedavi ederek taburcu etti. Polis, hem yangın hem de bıçaklama olayıyla ilgili inceleme başlattı.

Ekiplerin yangına müdahalesi sürüyor.

Yorumlar (0)