Ofisinde bıçaklı saldırıya uğramıştı: Öztürk Yılmaz korku dolu anları anlattı

Yenilik Partisi Genel Merkezi'nde bıçaklı saldırıya uğrayan Öztürk Yılmaz, yaşadığı anları anlattı. Öztürk Yılmaz, "Saldırgan dört kez art arda vurdu ve ardından kaçtı." şeklinde konuştu.

GÜNDEM 08.12.2022, 12:04 09.12.2022, 11:01 Burak Kaya
Ofisinde bıçaklı saldırıya uğramıştı: Öztürk Yılmaz korku dolu anları anlattı

Dün Yenilik Partisi Genel Merkezi'nde bir bıçaklı saldırı olayı gerçekleşti.

Öztürk Yılmaz'ı ofisinde ziyarete gelen bir şahıs, Genel Başkan'ı 4 yerinden bıçakladı. Kanlar içinde kalan Öztürk Yılmaz ise özel bir hastanede tedavi altına alındı.

Yaşadığı korku dolu anları anlattı

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, yaşadığı anları anlattı. Yılmaz, saldırıyı yapan kişinin Tuzlucalı olduğunu ve kendisine Küçükçekmece'de oturduğunu söylediğini ifade etti.

Ofisine gelen şahsın önce kendisiyle tanıştığı için büyük bir memnuniyet duyduğunu söylediğini ifade eden Yılmaz, şu ifadeleri kullandı:

"Arkamı dönmemle bıçağı çekti"

"5 dakika boyunca konuşma yaptık. Bu arada benim de görüşmelerim var. Teşekkürlerimi sundum. 'Eğer isterseniz sizlere bir kahve ikramım olsun' dedim. 'Olur, memnuniyet duyarım.' dedi. Arkamı dönmemle bıçağı çekti ve boğazıma saplamaya çalıştı. O esnada fark ettim ve ani hareketle bıçaktan kurtuldum ancak bu kez 4 kez arkadan vurdu ve sonra kaçtı.

Kaçarken takip ettim. Arkadaşlarım da takip etti, 2 bayan arkadaşımız oradaydı. Ancak kaçtı, gitti. Olay bu."

Yorumlar (0)