MSB duyurdu: 7 terörist daha öldürüldü

Türk Silahlı Kuvvetleri, Kuzey Suriye’de kendisine yönelik saldırı girişimlerine misliyle cevap vermeye devam ediyor. Milli Savunma Bakanlığı’ndan yapılan son açıklamada, bu kapsamda 7 PKK/YPG’li teröristin daha etkisiz hale getirildiği açıklandı. 

GÜNDEM 24.04.2022, 11:26 25.04.2022, 09:22 Murathan Yıldırım
MSB duyurdu: 7 terörist daha öldürüldü

Milli Savunma Bakanlığı, Kuzey Suriye’de devam eden operasyonlar ile ilgili anlık bilgilendirmeler yapmayı sürdürüyor. Bakanlık tarafından yapılan son açıklamada, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne yönelik taciz ateşi açan 7 teröristin daha öldürüldüğü duyuruldu. “7 PKK/YPG’li terörist, Türk komandolarının başarılı operasyonu sonucu etkisiz hale getirilmiştir”

Milli Savunma Bakanlığı’nın resmi Twitter hesabından da bir paylaşım yapılarak, “Kuzey Suriye’de Türk Silahlı Kuvvetleri’ne yönelik saldırı teşebbüsünde bulunan terör gruplarını hendeklerine gömmeyi sürdürüyoruz! Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı bölgelerinde silahlı kuvvetlerimize taciz ateşi açan toplam 7 PKK/YPG’li terörist, Türk komandolarının başarılı operasyonu sonucu etkisiz hale getirilmiştir” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)
26
açık