Metroda pes dedirten kavga kamerada! Yürüyen merdivenlere aldırmadılar

Üsküdar'da metro durağında, henüz bilinmeyen bir sebeple 2 yolcu arasında kavga çıktı. Yumrukların havada uçuştuğu kavgada, iki şahıs da yürüyen merdivenlerde yuvarlandı. Yürüyen merdivende yuvarlanmalarına rağmen şahıslar kavga etmekten vazgeçmeyerek birbirlerine saldırmayı sürdürdü. Pes dedirten kavga, metrodaki yolcuların kamerasına yansıdı.

GÜNDEM 03.06.2022, 16:11 03.06.2022, 16:17 Ömer Aksan
Metroda pes dedirten kavga kamerada! Yürüyen merdivenlere aldırmadılar

Olay, geçtiğimiz gün Üsküdar'da Ünalan metro durağında akşam saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, henüz bilinmeyen bir sebeple 2 yolcu arasında tartışma çıktı. 

Yürüyen merdivende bitmek bilmeyen kavga

Alevlenen tartışma kısa süre içinde kavgaya dönüştü.

Metro durağının yürüyen merdivenlerinde süren kavga, ilginç görüntülere yol açtı. Yumruk ve tekmelerin havada uçuştuğu kavgada iki şahıs, yürüyen merdivenlere de aldırmadı. Merdivenlerde yumruk yumruğa kavga eden iki kişi, söz konusu merdivenlerde yuvarlandı.

İki taraf da merdivenlerde yuvarlanmalarına rağmen kavgadan vazgeçmeyerek birbirlerine saldırmayı sürdürdü. Yürüyen merdivenlerde bulunan diğer yolcular da kavga eden şahısları zorlukla ayırmaya gayret etti.

Kavga anları kamerada

Pes dedirten kavga, metrodaki yolcuların kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde iki kişinin kavga edip, merdivenlerde yuvarlandığı, çevredeki yolcuların da kavgayı hayretle seyrettiği görülüyor.

Yorumlar (0)
25
parçalı bulutlu