Mehmetçik teyakkuzda! Gara’da 6 terörist etkisiz hale getirildi 

Gara’da düzenlenen hava harekatında 6 PKK’lı teröristin etkisiz hale getirildiği duyuruldu. 

GÜNDEM 17.09.2021, 10:51
Mehmetçik teyakkuzda! Gara’da 6 terörist etkisiz hale getirildi 

Kuzey Irak’ta yuva yapmış terör örgütü unsurları ile mücadele, tüm hızıyla devam ediyor. Sınırdaki ve sınır ötesindeki Türk mevzilerinde konuşlanmış Türk Silahlı Kuvvetleri personelleri, bölgede başarılı operasyonlar yürütüyor. Daima teröristlerin inine girmekten korkmayan ve terör unsurlarının üzerine gitmekte usta olan Mehmetçik’ten ve bölgeden bugün de sevindiren haber geldi. 

Hava ve kara operasyonları ile geçit verilmeyen terör örgütü unsurlarından 6 PKK’lı teröristin daha etkisiz hale getirildiğini Milli Savunma Bakanlığı duyurdu. Bakanlığın sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda terörle mücadelenin devam edeceği vurgusu yapıldı. “Terörle mücadelemiz kararlı şekilde devam edecek” 

Milli Savunma Bakanlığı’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şu şekildeydi: “Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, Kuzey Irak’taki terör inlerini yerle bir etmeye devam ediyor. Gara bölgesinde icra edilen hava harekatıyla 6 PKK’lı terörist daha etkisiz hale getirildi. Terörle mücadelemiz, kararlı ve etkin şekilde devam edecek.”

Yorumlar (0)