Kılıçdaroğlu’na Bursalı vatandaştan tepki: Bu gidişle muhtar bile olamayacaksınız 

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bugün Bursa esnafını ziyaret etti. Ziyaret sırasında bir vatandaş, izlediği siyasetin yanlış olduğunu belirten cümlelerle Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi.

GÜNDEM 26.03.2021, 17:12 26.03.2021, 17:36
Kılıçdaroğlu’na Bursalı vatandaştan tepki: Bu gidişle muhtar bile olamayacaksınız 

İl il gezerek esnafla ve halkla görüşen Kemal Kılıçdaroğlu’nun bugünkü durağı Bursa idi. Nilüfer ilçesindeki açılıştan sonra bir otelde düzenlenen il başkanlığı yemeğine katılan Kılıçdaroğlu, esnafla tek tek sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Osmangazi’deki esnaflarla da muhabbet eden CHP Lideri, yoğun ilgiyle karşılaştı. Polisin güvenlik önlemi almak zorunda kaldığı kalabalıktan bir vatandaş, “Ben senelerdir bugünü bekliyorum.” diyerek Kılıçdaroğlu’nun yanına gitti.“Muhtar bile olamayacaksınız.”

Tüm engellemelere tepki göstererek Kılıçdaroğlu’nun yanına gitmeye çalışan vatandaş, “Yolunuzu eleştiriyorum. Emperyalizmden yana olanlardan, işe yaramazlardan ayrılmadığınız için başkan olamadınız, olamayacaksınız. Sizi başkan olarak görmek isteyenler var ama siz böyle giderse mahallemizdeki muhtar olamayacaksınız.” şeklinde konuştu.

Bu eleştirinin üzerine Kılıçdaroğlu herhangi bir cevap vermeyerek esnaf ziyaretine devam etti. Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu