Jandarma Genel Komutanlığı 15 devlet memuru alacak

Resmi Gazete’de yayımlanan Jandarma Genel Komutanlığı’nın ilanına göre, birlik ve kurumlarında istihdam edilmek üzere açıktan temin yoluyla 15 devlet memuru alınacak.

GÜNDEM 13.06.2024, 11:00 14.06.2024, 15:17 Şeyda Gül
Jandarma Genel Komutanlığı 15 devlet memuru alacak

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı’nın ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, Jandarma Genel Komutanlığı karargahı ile bağlı birlik ve kurumlarda istihdam edilmek üzere açıktan temin yoluyla 15 devlet memuru alımı yapılacak.

İşte alım yapılacak meslek grupları

Jandarma Genel Komutanlığı’nın alım yapacağı meslek grupları belli oldu. Buna göre, birer veteriner ile mühendis, 2 mütercim, 3 sosyolog ve 8 hizmetli alınacak.

Başvurular bugün başladı

İlana başvurmak isteyen adaylar, bugünden itibaren 30 Haziran saat 23.59'a kadar başvurularını yapabilecek. Adaylar, "https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris" internet adresi ile Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi (PTS) üzerinden e-Devlet aracılığıyla başvurularını tamamlayabilecek.

Başvuruya ilişkin ilanın detaylarına ulaşmak isteyen adaylar, "www.jandarma.gov.tr", "www.jsga.edu.tr" ve "www.kamuilan.sbb.gov.tr" internet sitelerinden ayrıntılı bilgiye ulaşılabilecek.

Yorumlar (0)