İstanbul’da hem ehliyetsiz hem alkollü yakalandı! Polislere sitem etti

İstanbul’un Kartal ilçesinde, İl Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından denetim gerçekleştirildi. Denetimlerde hem alkollü hem de ehliyetsiz olarak yakalanan bir vatandaş, “Bir daha durmayacağım” diyerek polislere sitem etti. 

GÜNDEM 05.06.2022, 08:51 05.06.2022, 15:58 Murathan Yıldırım
İstanbul’da hem ehliyetsiz hem alkollü yakalandı! Polislere sitem etti

Sahil yolunda akşam saatlerinde gerçekleştirilen trafik denetiminde pek çok sürücüye para cezası kesildi. Muayenesiz otomobil kullanan, alkollü olan, ehliyetleri bulunmayan, araç ışıkları yeterli seviyede çalışmayan pek çok sürücü cezaya çarptırılırken, bir kişinin polislere sitemi ise gündem oldu. 

2.06 promil alkollü çıktı

Trafik denetiminden kaçmak isterken polis ekipleri tarafından yakalanan sürücü, yapılan incelemelerde hem alkollü hem de ehliyetsiz çıktı. 2.06 promil alkollü olduğu tespit edilen şahıs, dönem dönem ayakta durmakta zorlandı. Polis ekiplerine ceza kestikleri için sitem eden sürücü, bir süre ailesi ile telefonda konuşarak yaşananları anlattı. Polis aracına bindirilirken basın mensuplarına konuşan şahıs, yaşananlara sitem ederek, “Bir daha durmayacağım” dedi. Yorumlar (0)
30
parçalı az bulutlu