Gönül Dağı’nın mucitleri, hayranlarıyla TEKNOFEST’te buluştu 

Ekranların sevilen dizilerinden Gönül Dağı’nın Taner, Veysel ve Ramazan’ı, TEKNOFEST’te sevenleri ile buluştu. 3 kişilik ekip, 66 isimli uçak ile festivalde yerini aldı. 

GÜNDEM 26.09.2021, 12:31
Gönül Dağı’nın mucitleri, hayranlarıyla TEKNOFEST’te buluştu 

Ekranların sevilen dizilerinden olan ve bir Anadolu kasabasında girişimcilik yapan 3 amcaoğlunun hikayesini anlatan Gönül Dağı dizisi, TEKNOFEST’e taşındı. Veysel, Ramazan ve Taner karakterlerini canlandıran oyuncular Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu ve Berk Atan, dizide kendi imkanlarıyla ürettikleri “66” isimli uçak ile TEKNOFEST’te boy gösterdi. 

Hayranlarıyla festivalde buluşan genç oyuncular, büyük bir kitleyle karşılaştı. Sık sık fotoğraf çektiren ve sevenleriyle konuşan oyunculardan Berk Atan, dizinin çekimlerinin çok iyi gittiğini ve kısa sürede pek çok kişinin kendilerini sevdiği için herkese teşekkür ettiklerini ifade etti.  “66, aslında bir hayal ve bu hayalle birçok kişiye ilham olduk” 

“66” isimli aracın hareket etmediğini ve aslında bir hayal olduğunu belirten Atan, dizide yaptıkları girişimler ile pek çok gence ilham olduklarını aktardı.  

Yorumlar (0)