Eren-10 Operasyonu başarıyla ilerliyor: 8 terörist öldürüldü

Şırnak Bestler Dereler Domuz Dağı bölgesinde devam eden Eren-10 Operasyonu’ndan sevindiren haber geldi. 1’i kırmızı kategoride olan 2 terörist daha etkisiz hale getirildi. Operasyon başladığından beri etkisiz hale getirilen terörist sayısı 8 oldu. 

GÜNDEM 08.04.2021, 14:52 08.04.2021, 18:24 Başak Çetin
Eren-10 Operasyonu başarıyla ilerliyor: 8 terörist öldürüldü

Şırnak-Bestler bölgesinde devam eden Eren-10 Operasyonu kapsamında sevindirici haberler gelmeye devam ediyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun bugün duyurduğu son habere göre etkisiz hale getirilen terörist sayısı 8’i buldu.

Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugay Komutanlığı tarafından yürütülen operasyonda bugün 1’i kırmızı kategoride aranan 2 terörist daha etkisiz hale getirildi.Karşılık verdiler, öldüler

Jandarma Komando ekipleri ile karşı karşıya gelen teröristler arasında çıkan çatışmada, Jandarma Özel Harekat ekipleri ve Polis Özel Harekat birlikleri de operasyona destek verdi.

Sosyal medya hesabından operasyon hakkında gelişmeleri bildiren Soylu, asker ve polislerimiz için, “Kahramanlar, Milletimizin yüreğini soğutuyorsunuz. Allah razı olsun.” ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)
20
parçalı az bulutlu