Erdoğan, Twitter'dan gençlere seslendi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Sevgili gençler, 2020 mücadele ile geçiyor. Zorluklara millet olarak göğüs geriyoruz. Çok şükür başarımız ortada. Bu başarının altında anlık reflekslerle değil istişare ve sorumluluk bilinciyle alınan kararlar var." dedi.

GÜNDEM 05.05.2020, 06:10 05.05.2020, 09:40
Erdoğan, Twitter'dan gençlere seslendi!

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2020 yılının mücadele ile geçtiğini vurgulayarak, "Zorluklara millet olarak göğüs geriyoruz. Çok şükür başarımız ortada. Bu başarının altında anlık reflekslerle değil istişare ve sorumluluk bilinciyle alınan kararlar var." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal paylaşım platformu Twitter üzerinden gençlere şöyle seslendi:

"Sevgili gençler, 2020 mücadele ile geçiyor. Zorluklara millet olarak göğüs geriyoruz. Çok şükür başarımız ortada. Bu başarının altında anlık reflekslerle değil istişare ve sorumluluk bilinciyle alınan kararlar var. Bu başarının altında milletimizin her bir ferdinin imzası var." 

YKS 2020'nin, ilk açıklandığı tarihten 1 hafta sonrasına ertelendiğini hatırlatan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ancak bu sınavda müfredattaki önemli bir kısımdan muaf olacaksınız. Ayrıca sınav süresini de artırdık. Bunun yanında barajı 10 puan düşürerek 170'e çektik. Bu yılki maraton inşallah çok daha rahat geçecek." değerlendirmesinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gençlre seslendiği paylaşımını şu şekilde sürdürdü:

"Bizler bu süreçlerde bilimin, ortak aklın ve vicdanın yolunda karar alırken tüm kesimlerin faydasını gözetiyor, bu aziz milletin her bir ferdinin bu süreçten sağ salim çıkması için canla başla, 7/24 çalışıyoruz. Bu süreci siyasi istismara kurban etmeden, azmimizle, kararlılığımızla, birliğimize sahip çıkarak hep birlikte atlatacağımıza inancım tamdır. Gelecekte sizlere emanet edeceğimiz güçlü Türkiye'yi, birliğimizi bozmaya çalışan odaklara rağmen inşa etmeye devam edeceğiz."

Yorumlar (0)
15
kapalı