Eğlence mekanına kurşun yağdırmıştı! Yeni görüntüler çıktı

Kadıköy'deki bir eğlence mekanında huzursuzluk çıkaran iki kişi, işletme çalışanları tarafından dışarı çıkarıldı. Çıkan arbedenin ardından ayrılan şahıslar, bir süre sonra geri dönüp mekana ateş açtı. Saldırganlardan biri adli makamlarca serbest bırakıldı. Saldırı anı güvenlik kameralarına yansıdı.

GÜNDEM 07.07.2024, 16:45 Buse Önder
Eğlence mekanına kurşun yağdırmıştı! Yeni görüntüler çıktı

Geçtiğimiz Cuma akşamı Kadıköy'de meydana gelen olayda, bir eğlence mekanında rahatsızlık veren iki şahıs, işletme personeli tarafından dışarı çıkarıldı. Dışarıda şahıslar ve personel arasında çıkan arbede sonrası, şahıslar olay yerinden ayrıldı. Ancak bir süre sonra geri dönen şahıslar, mekana kurşun yağdırdı.

Olayda bir kişi yaralandı

Emniyet ekiplerinin verdiği bilgiye göre, saldırı sırasında olay yerinden geçmekte olan ve konuyla ilgisi bulunmayan O.A. isimli bir şahıs yaralandı. Yaralının hayati tehlikesinin olmadığı belirtildi. Saldırıyı gerçekleştirenlerden T.G. isimli şahıs, polis ekipleri tarafından kısa sürede yakalandı. Ancak, yakalanan şüpheli, tahkikat işlemlerinin ardından adli makamlarca serbest bırakıldı.

Olay anı kamerada

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, iş yeri çalışanının diğer müşterilere rahatsızlık vermeleri sebebiyle iki şahsı dışarı çıkardığı, bu esnada tartışma ve arbede yaşandığı görülüyor. Şahısların olay yerinden uzaklaştıktan kısa bir süre sonra geri dönüp iş yerine silahla ateş ettiği ve ardından ticari taksi ile kaçtığı tespit edildi.

Polis ekipleri, saldırının tüm detaylarını aydınlatmak ve diğer şüphelileri yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Yorumlar (0)