Dilan Polat ile Engin Polat'ı ayırdılar: İstikamet Çorlu!

Dilan Polat ile eşi Engin Polat'ın aralarında yer aldığı 14 kişi, Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na sevk edilmişti. Gelen bilgilere göre bazı şüphelilerin yeri değiştirildi. Dilan Polat'ın eşi Engin Polat ile babası Sezgin Polat'ın Çorlu'ya sevk edildiği kaydedildi.

GÜNDEM 16.11.2023, 15:39 Hakan Öksüz
Dilan Polat ile Engin Polat'ı ayırdılar: İstikamet Çorlu!

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat ile eşi Engin Polat'ın da aralarında bulunduğu 14 şüphelinin tutuklandığı soruşturmadan yeni bir haber geldi. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na gönderilen şüphelilerden bazılarının yer değiştirildi.

Yer değişikliği yapılan şüpheliler

Edinilen bilgilere göre Zekayi Tepe ve Alper Kürşat Polat, Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndan alınarak Kocaeli Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna nakledildi. 

Dilan Polat'ın eşi Engin Polat, Çorlu'ya nakledildi

Dilan Polat'ın eşi Engin Polat ile babası Sezgin Polat ise Çorlu Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na sevk edildi. Metin Yılmaz, Can Doğu, Halit Polat ve Can Polat ise Tekirdağ Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na sevk edildi.

Gerekçe güvenlik

Güvenlik gerekçesiyle şüphelilerin cezaevlerinin değiştirildiği kaydedildi. Dilan Polat, Sıla Doğu ve diğer 4 şüpheli ise Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda tutuluyor.

Yorumlar (0)