Denizli’de kan donduran cinayet: Karısını boş araziye götürdü, başını kesti

Denizli’de karı ve koca arasında meydana gelen tartışma sonrasında kan donduran bir cinayet işlendi. Genç kadını saçından sürükleyen koca, eşinin başını bıçakla keserek öldürdü. Yaşanan olayın sonrasında evine geri gelen dönen koca, jandarma ekiplerine teslim oldu.

GÜNDEM 30.11.2022, 09:20 30.11.2022, 17:22 Merve Yüksel
Denizli’de kan donduran cinayet: Karısını boş araziye götürdü, başını kesti

Olay, Pamukkale ilçesine bağlı bulunan Pınarkent Mahallesi'nde meydana geldi. Korkunç cinayette, anne babasıyla beraber hayatını sürdürdükleri evinde karısı Elif Irmak (20) ile henüz tespit edilemeyen bir sebepten ötürü tartışma yaşayan Ahmet Emre Irmak, tartışmayı ayırmaya uğraşan babası Hikmet Irmak’ı bacağından yaraladı. Anne babasının bütün uğraşlarına rağmen durduramadığı Ahmet Emre Irmak, daha sonra yanında taşıdığı bıçakla karısının saçından tutarak dairede dışarıya çıkardı. Elif Irmak’ı 100 metre ileride bulunan boş bir araziye zorla götüren koca, eşinin başını keserek öldürdü.

Suç aletiyle beraber babasının yanında teslim oldu

Meydana gelen olayın kan donduran anlara şahit olan anne Nazan Irmak, hızlı bir şekilde 112 Acil Çağrı Merkezini aradı ve ihbarda bulundu. Oğlunun karısının başını kestiğini, kocasını bıçakladığını ifade eden kadının haber vermesi sonrasında adrese ulaşan jandarma ekipleri, boş arazide Elif Irmak’ın cansız bedeni ile karşılaştı. Tartışmanın meydana geldiği bölgeye giden jandarma ekiplerini gören Ahmet Emre Irmak, gerçekleştirdiği cinayetin sonrasında geri geldiği dairesinde suç aleti olan bıçakla teslim oldu.

Karısını vahşi bir şekilde öldüren Ahmet Emre Irmak gözaltına alınırken, dairede yaralı durumda bekleyen baba Hikmet Irmak, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin sonrasında Denizli Devlet Hastanesi’ne gönderildi.

Psikolojik rahatsızlıkları olduğu belirlenen Ahmet Emre Irmak’ın problemlerine bağlı şekilde ilaçlar kullandığı öne sürüldü. Otopsi işlemleri yapılabilmesi adına Elif Irmak’ın cansız bedeni, PAÜ adli tıp morguna götürüldü. Yaralı babanın sağlığının iyi olduğu belirlenirken, olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (0)