Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan A Milli Takım'a tebrik

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu'nun ilk karşılaşmasında Hollanda'yı 4-2 ile geçen Türkiye A Milli Takım'ı kutladı. Erdoğan, Bakan Kasapoğlu'nun cep telefonundan canlı olarak takımın soyunma odasına bağlanarak teknik patron Şenol Güneş ve takımın kaptanı Burak Yılmaz ile görüştü.

GÜNDEM 25.03.2021, 01:49 25.03.2021, 12:14 Koray
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan A Milli Takım'a tebrik

Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın Hollanda'yı 4-2 yendiği karşılaşmayı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu da izledi. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir ile Bakan Kasapoğlu, müsabakanın ardından soyunma odasına inerek Şenol Hoca ve oyuncuları tebrik etti."Tüm Türkiye'ye moral verdiniz"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakan Kasapoğlu'nun cep telefonundan canlı olarak takımın soyunma odasına bağlanarak teknik patron Şenol Güneş ve takım kaptanı Burak Yılmaz'la görüştü. Tüm futbolcuları en içten duygularla tebrik ettiğini dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu zaferin tüm Türkiye'ye büyük bir moral aşıladığını vurguladı.

Yorumlar (0)
24
açık