Çam ve Sakura Hastanesi’nde ilk bebek doğdu

Fahrettin Koca, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde ilk bebeğin dünyaya geldiğini ve ailesi tarafından Defne Sakura isminin verildiğini duyurdu.

GÜNDEM 23.05.2020, 19:41 Hanife
Çam ve Sakura Hastanesi’nde ilk bebek doğdu

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılmış ve açılış törenine Japonya Başbakanı Shinzo Abe'de katılmıştı. Açılışın ardından hizmete giren hastanede ilk bebek hayata gözlerini açtı. Haberi, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca verdi.

Adını Defne Sakura koydular

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı paylaşımla Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’nde ilk bebeğin dünyaya geldiğini ve ailesi tarafından Defne Sakura isminin verildiğini duyurdu.

"Hoş geldin, umut getirdin"

Fahrettin Koca, bebeğin görüntüsüne yer verdiği paylaşımda “Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’nde dün ilk bebek dünyaya geldi. Bebeğe biricik ablası tarafından Defne, annesi tarafından Sakura adı verildi. Hoş geldin, dünyaya umut getirdin Defne Sakura. Tuğba ve Ömer Sönmez çiftini kutluyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
26
açık