Belediye meclis üyelerinden Milli Dayanışma kampanyasın destek

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 7 aylık maaşını bağışlayarak başlatmış olduğu Milli Dayanışma Kampanyası’na Belediye meclis üyeleri duyarsız kalmadı.

GÜNDEM 31.03.2020, 19:59 31.03.2020, 20:04 Hanife
Belediye meclis üyelerinden  Milli Dayanışma kampanyasın destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” sloganıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na güçlü bir destek Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’dan sonra AK Partili Belediye Meclis üyelerinden geldi.

Seçilen Belediye Meclis üyeleri ve yedek listede yer alan tüm meclis üyelerinin katkıda bulunduğu kampanyada toplanan ayni yardımlar Çorum Belediyesi Gıda Bankasına teslim edildi.

Meclis Üyeleri adına bir açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat, kampanyaya destek veren tüm meclis üyelerine teşekkür etti. Ülkenin zor şartlardan geçtiğinin altını çizen İsmail Yağbat, “Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz zamanlardan geçiyoruz. Millet olarak nice zor günleri, badireleri atlattık. Şimdi el ele vererek inşallah bu zorlukların da üstesinden geleceğiz. Zorlukları hep birlikte aşacağız” dedi.

Yorumlar (0)
16
parçalı bulutlu