Bayram ziyaretinde AK Parti ile CHP arasında asgari ücret diyalogu

AK Parti ile CHP arasında bayramlaşma trafiği yaşandı. İlk ziyaret CHP heyetinden geldi. CHP'li Yavuzyılmaz ile AK Partili Uygur arasında asgari ücret diyalogu yaşandı. MKYK Üyesi Hasan Sert, CHP'ye ziyarette bulunan AK Parti heyetinin başkanlığını yaptı. Sert, "Biz merkezde, siz yerelde başarılı olmak zorundayız." dedi.

GÜNDEM 17.06.2024, 10:54 Hakan Öksüz
Bayram ziyaretinde AK Parti ile CHP arasında asgari ücret diyalogu

Siyasi partilerin Ankara'daki bayramlaşma trafiği sürüyor. Günün ilk bayram ziyaretinin AK Parti ve CHP arasında yapıldığı kaydedildi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Yavuzyılmaz ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, bayram ziyaretinde heyetlere başkanlık etti.

CHP'li Yavuzyılmaz: "Asgari ücrette iyileştirme şart"

Bayram ziyaretinin ilk konusu Gazze oldu. Daha sonra ekonomi gündemine geçildi. CHP'li Yavuzyılmaz, asgari ücrette iyileştirmenin şart olduğunu kaydetti. AK Partili Uygur ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, vatandaşları enflasyona ezdirmeyeceğini belirtti.

AK Parti'den CHP'ye ziyaret

AK Parti heyeti de CHP'yi ziyaret etti. AK Parti heyeti, MKYK Üyesi Hasan Sert başkanlığında CHP'ye ziyarette bulundu. CHP Parti Sözcüsü Deniz Yücel, AK Parti heyetini kapıda karşıladı.

"Biz merkezde, siz yerelde başarılı olmak zorundayız"

İki sim de siyasetteki normalleşme sürecinin ve diyalogun sürdürülmesinin  önemine değindi. AK Partili Sert, "Biz merkezi yönetimde, siz de yerel yönetimlerde başarılı olmalısınız." dedi.

Yorumlar (0)