Bahçeli'den Tamer Karadağlı'ya destek telefonu

Bahçeli, son birkaç gündür ​Altın Portakal Ödülleri'nde yaşadığı durum sebebiyle gündemde olan Tamer Karadağlı’yı telefonla arayarak destek verdi. Bahçeli'nin Karadağlı'yı aradığını ise MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir duyurdu.

GÜNDEM 11.10.2021, 21:55 12.10.2021, 16:22 Koray
Bahçeli'den Tamer Karadağlı'ya destek telefonu

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin, ünlü oyuncu Tamer Karadağlı'ya telefon ederek destek mesajını ilettiğini açıkladı. 

Ünlü oyuncuyu tebrik etti

Özdemir, söz konusu paylaşımında, şu ifadelere yer verdi:

“Sayın Bahçeli, tiyatro ve sinema oyuncusu Sayın Tamer Karadağlı’yı telefonla arayarak kendisine yönelik terör örgütü siyasi uzantıları ve odaklarının tutumları karşısında yanlarında olduklarını ifade etmiş ve Sayın Karadağlı’yı tebrik etmişlerdir.

Söz konusu görüşmede, Sayın Genel Başkanımız, Sayın Karadağlı’nın, Türk milletinin iftihar ettiği bir sanatçı olduğunu dile getirmişlerdir.

Sayın Bahçeli, sanat camiasında yer alarak, millet ve ülke hassasiyetinin, milli birlik ve beraberliğimizin, toplumsal huzurumuzun korunması karşısında duranlara Sayın Karadağlı’nın gösterdiği sağduyulu, sorumlu ve cesur davranışında yalnız olmadıklarını söylemişlerdir.

Yorumlar (0)
9
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur