THY’den Kurban Bayramı güncellemesi

Türk Hava Yolları, 9 gün olarak açıklanan Kurban Bayramı tatili çerçevesinde 23 Haziran - 2 Temmuz tarihleri arasında 204 ek sefer gerçekleştirecek.

EKONOMİ 23.06.2023, 10:37 23.06.2023, 17:49
THY’den Kurban Bayramı güncellemesi

THY Basın Müşavirliği tarafından gerçekleştirilen bilgilendirme çerçevesinde, dünyanın 129 ülkesini içerisine alan en geniş uçuş ağı ile uçuş sağlayan THY, Kurban Bayramı tatili kapsamında mevcut uçuşlarına ek olarak çok sayıda sefer oluşturdu.

Ulaşım yoğunluğuna ek sefer çözümü

THY bu noktada, 28 Haziran - 1 Temmuz günleri arasında gerçekleştirilecek Kurban Bayramı'nı da içerisine alan 23 Haziran - 2 Temmuz tarihlerinde 204 ek sefer yapacak.

Uçuşlarını misafirlerinin isteklerini giderecek bir planlamayla sağlayan THY, bu süre içerisinde meydana gelebilecek ulaşım yoğunluğuna, ana merkezi İstanbul Havalimanı'ndan gerçekleştireceği ek seferler üzerinden çözüm sağlayacak.

Yurt içerisinde en fazla tercih edilen kentler belli oldu

THY’nin alt markası olan AnadoluJet de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan 6 ek sefer yapacak. Öte yandan THY, İstanbul Havalimanı'ndan 198 uçuş gerçekleştirecek.

Dokuz gün süresince yapılacak bayram tatilini yurt dışında, sıcak denizlerde ve ailelerinin yanında geçirmeyi planlayan kişilerin de seyahat tercihleri de belli oldu.

Yurt içerisinde en fazla tercih edilen kentler, Antalya, Trabzon ve Adana, ilçelerden de Dalaman oldu. Yurt dışında ise Kıbrıs ilk sırada yer aldı.

Yorumlar (0)